WOLONTARIUSZE ZRYWU - PIĘTNAŚCIE LAT WZOROWEJ PRACY. TYM RAZEM PODCZAS FIVB BEACH VOLLEYBALL WORLD TOUR WARSZAWA 2019

Dostąpiliśmy zaszczytu po raz piętnasty brać udział jako wolontariusze - obsługa techniczna zawodów w jednej z największych imprez Siatkówki Plażowej rangi światowej w Polsce tym razem Puchar Świata w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn - FIVB BEACH VOLLEYBALL WORLD TOUR WARSZAWA 2019.
 
To nie przypadek lecz efekt wzorowej pracy naszych poprzedników - siatkarek i siatkarzy MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA, ich trenerów i opiekunów oraz przyjaciół z innych Klubów. Tym razem ciężką pracą podzieliliśmy się z uczniami Zespołu Szkól im. Konstytucji 3 Maja w Iławie (Mechanik),  NLO SMS PZPS w Spale oraz z okolic Warszawy.
Nasze sportowe doświadczenie było nam przydatne w pracy na piaskowych boiskach w MONTA BEACH VOLLEY CLUB w Warszawie. 
W pracy pomagała nam jedna myśl... że to może ktoś z nas, podobnie jak wychowankowie Zrywu Maciej Rudol, Paulina Eska (Sobolewska), Sylwia Pilarek, Marta Pietroczuk, Aleksandra Stępień czy Monika Gorzka wkrótce będzie reprezentować Polskę jako zawodnik podczas BEACH VOLLEYBALL WORLD TOUR !!!
WOLONTARIUSZE oraz ich opiekunowie w liczbie ok. 60 osób, jako obsługa techniczna zawodów dbają o stan boisk oraz podają piłki zawodnikom w trakcie zawodów. Za nami siedem dni ciężkiej, odpowiedzialnej i zarazem zaszczytnej pracy. Byliśmy najbliżej wielkiej światowej imprezy sportowej, najważniejszej dla siatkarzy plażowych obok Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata.
Nasi wolontariusze pomagali najlepszym siatkarzom  plażowym na Świecie realizować swoje sportowe i życiowe marzenia.
Trener Mieczysław Pietroczuk – po jedenastu latach pracy wolontariuszy w Starych Jabłonkach i dwóch latach w Olsztynie,  tym razem duże wyzwanie po raz drugi podczas Pucharu Świata w Warszawie. 
Bardzo miło było słyszeć z ust spikera zawodów na stadionie centralnym: „podziękowania dla wolontariuszy pracujących jako obsługa techniczna zawodów – siatkarek i trenerów MKS Zryw-Volley Iława oraz ich przyjaciół ze Spały i okolic…” To na pewno niosło nas do jeszcze większego wysiłku i podobnie jak dla zawodników również dla nas oklaski publiczności były motywujące. Dla mnie osobiście był to kolejny moment do dumy i potwierdzenie że skutecznie swoją pracą po raz kolejny promujemy Zryw, Iławę oraz środowisko siatkarskie Warmii i Mazur.
Tym bardziej cieszy że po zakończeniu imprezy obserwator FIVB, Sekretarz Generalny PZPS oraz Dyrektor Turnieju osobiście złożyli nam wielkie podziękowania oraz uznali naszą pracę wolontariatu za perfekcyjną i godną wielkiego podziwu.
Dlatego z tego miejsca składam serdeczne podziękowania i wielkie gratulacje wszystkim uczestnikom wolontariatu: siatkarkom MKS Zryw-Volley Iława oraz naszym przyjaciołom, uczennicom i uczniom Zespołu Szkól im. Konstytucji 3 Maja w Iławie (Mechanik), NLO SMS PZPS w Spale oraz ich koleżankom i kolegom z okolic Warszawy. 
Duże słowa uznania i podziękowania przesyłam naszym wychowankom Zrywu i przyjaciołom za wybitna pomoc w pracy jako opiekunowie grup pracujących na boiskach: Monice Gromadzkiej, Dariuszowi Gondek, Łukaszowi Karpińskiemu, Bartoszowi Burny, Aleksowi Cichockiemu oraz Dawidowi Strzyżewskiemu.
FOTO: FIVB 
 
UWAGA !!! TRWA LETNI NABÓR SIATKARSKI od 03 WRZEŚNIA 2019 !!!
MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława ogłasza nabór !!! 
Trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.
 
Oto szczegóły zajęć grup szkoleniowych:
 
SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - MINISIATKÓWKA
- uczniowie szkół podstawowych (klasy III–VI);
GRUPA MŁODZICZKA, MŁODZIK 
- uczniowie szkół podstawowych (klasy VII-VIII)
- zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16:30–18:00.
 
Zapisy i zajęcia odbywają się w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10 od 03 WRZEŚNIA 2019 !!!
 
Zajęcia prowadzą trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk. 
Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami: 
Małgorzata Pietroczuk (693 730 038), Mieczysław Pietroczuk (601 309 697).